نحوه ثبت نام در بخش‌های مختلف همایش:

عضویت در سایت

راهنمای ثبت‌نام در همایش

راهنمای ثبت‌نام در کارگاههای آموزشی‌‌

پرداخت هزینه


عضویت در سایت

ثبت‌نام در کلیه بخش‌های همایش، از طریق وب سایت انجام می‌شود. ابتدا باید درسایت عضو شوید. برای این کار به قسمت عضویت در سابت در صفحه اول مراجعه کرده و با تکمیل فرم مربوطه، یک نام کاربری و کلمه عبور نیز انتخاب می‌کنید. پس از تکمیل عضویت، با داشتن نام کاربری و کلمه عبور، به بخش‌های مختلف مراجعه و ثبت‌نام خود را تکمیل نمایید.

عضویت به دو صورت انجام می‌شود:

1. عضویت حقیقی

2. عضویت حقوقی

عضویت حقیقی مربوط به افرادی است که به طور شخصی اقدام به ثبت‌نام می‌کنند. این افراد می‌توانند در همایش، کارگاه‌های آموزشی شرکت نمایند.

عضویت حقوقی مربوط به سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد. با این گونه عضویت، قابلیت ثبت‌نام گروهی (ثبت‌نام بیش از یک نفر تحت نام یک شرکت یا سازمان) فعال می‌شود.

نکته مهم:

 • برای انجام ثبت نام گروهی، می بایستی هر یک از افراد ثبت نام شونده در قسمت عضویت، به طور حقیقی عضو سایت شوند. سپس فرد ثبت نام کننده حقوقی، با وارد کردن ایمیل این افراد، می تواند آنها را در همایش ثبت نام کند.


 

راهنمای ثبت نام در همایش

پس از تکمیل عضویت در وب سایت همایش، با مراجعه به این صفحه می‌توانید در همایش ثبت‌نام کنید، می‌توانید در نشست‌های ارائه مقالات، سخنرانی‌های کلیدی و تعدادی از کارگاه‌های آموزشی شرکت نمایید.

هزینه ثبت‌نام:

 

 

 

اعضای انجمن آلودگی هوا ایران با 50% تخفیف در هریک از موارد بالا می توانند ثبت نام کنند.

شرکت در هر کارگاه اضافی 150 هزار تومان هزینه اضافه می گردد.

این هزینه شامل موارد ذیل می­باشد:

 • حضور در کلیه نشستهای ارائه مقاله

 • حضور در سخنرانیهای علمی و کلیدی

 • پذیرایی­های میان وعده و ناهار

 • دریافت کتاب خلاصه مقالات

 • دریافت لوح فشرده همایش شامل اصل مقالات

 • دریافت بسته همایش و هدایا

 

نکات مهم:

 • سازمان‌ها، شرکت‌ها، مؤسسه‌ها و دانشگاه‌ها با ثبت‌نام گروهی بیشتر از پنج نفر از اعضای خود می‌توانند از 15 درصد تخفیف برخوردار شوند.

 • شرکت‌کنندگان در صورت تمایل به انصراف از حضور در همایش، باید حداقل 20 روز قبل از برگزاری مراتب را به صورت کتبی به دبیرخانه همایش اعلام کنند. دبیرخانه تنها در صورت دریافت نامه انصراف در موعد مقرر قادر به عودت 80٪ مبلغ پرداختی خواهد بود.

 • دانشجویان محترم می بایستی تصویر کارت دانشجویی معتبر خود را در قسمت مربوطه بارگذاری نمایند.

 


راهنمای ثبت  نام در کارگاه های آموزشی

برای شرکت در هر یک از کارگاه های آموزشی، می‌بایستی هزینه مجزا پرداخت شود. کلیه علاقه مندان باید قبل از ثبت نام در کارگاه های آموزشی در همایش ثبت نام کرده باشند. لیست کامل کارگاه های آموزشی به همراه سرفصل ها، استاد ارائه دهنده و نکات دیگر را می توان در این صفحه مشاهده کرد.

 

نکات مهم:

 • ظرفیت کارگاه های آموزشی، محدود است. لذا پس از ثبت نام در همایش، کارگاه های مورد نظر خود را سریعاً انتخاب نموده و در صورت تمایل برای ثبت نام در بقیه عناوین کارگاه ها نیز به تعداد و ظرفیت ثبت نامی توجه بفرمایید.

 • کارگاه‎ها به محض پر شدن ظرفیت، بسته خواهد شد.

 

 

 

پرداخت هزینه

پس از تکمیل ثبت‌نام در بخش‌های مختلف، می‌توانید صورتحساب کلیه موارد را به صورت یکجا دریافت و هزینه آن را پرداخت نمایید.

پرداخت هزینه ثبت‌نام به دو صورت انجام می‌شود:

1. پرداخت هزینه به حساب شماره 0304912227 بانک تجارت باجه دانشگاه صنعتی شریف بنام امور پشتیبان درآمد اختصاصی دانشگاه صنعتی شریف و بارگذاری تصویر رسید بانکی

2. صدور چک به حساب 0304912227 بانک تجارت باجه دانشگاه صنعتی شریف بنام امور پشتیبان درآمد اختصاصی دانشگاه صنعتی شریف، و ارسال آن به دبیرخانه همایش

3. پرداخت آنلاین